63. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Sárga ruhás lány, 1841
92

Barabás Miklós (1810-1898)

Sárga ruhás lány, 1841

Olaj, vászon, 54,5x43 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 1841
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálv a ¦ Auctioned and reproduced:

¦ BÁV 84. árverés, 6. tétel (reprodukálva a borítón is)