65. aukció (2020. december)
Hencze Tamás (1938-2018) Sárga tér, 1999
7

Hencze Tamás (1938-2018)

Sárga tér, 1999

Olaj, vászon, 90x130 cm
Jelezve középen lent: Hencze 99
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

19

Hencze Tamás (1938-2018)

Cím nélkül, 2012

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
40

Hencze Tamás (1938-2018)

Töredék, 1980

Kikiáltási ár: 900 000 Ft