20. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Sárga tér, 1999
89

Hencze Tamás (1938-2018)

Sárga tér, 1999

Olaj, vászon, 80x120 cm
Jelezve középen lent: Hencze 99
Kikiáltási ár: 700 000 Ft