62. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Sárospataki részlet, 1956
114

Medveczky Jenő (1902-1969)

Sárospataki részlet, 1956

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 56
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 61. árverés, 85. tétel