42. Aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Sárospataki részlet, 1959
111

Medveczky Jenő (1902-1969)

Sárospataki részlet, 1959

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky 59
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft