48. aukció
Bak Imre (1939-) Sávok 7
76

Bak Imre (1939-2022)

Sávok 7

Akril, vászon, 141x150,5 cm
Jelezve hátoldalon: Sávok 7 (Bak/67) - kétszer
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft