36. aukció
Gyémánt László (1935-) Sci-fi, 1962
42

Gyémánt László (1935-)

Sci-fi, 1962

Olaj, kollázs vászon, 59x50 cm
Jelezve jobbra lent: Gyémánt L. 1962. V.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft