Sebesült katona, 1918
Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve jobbra fent (fordítottan) Scheiber Hugó 1918, jelezve középen lent: Scheiber H. 1918
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Reprodukálva: Haulisch Lenke: Scheiber Hugó, Serpent Kiadó, Budapest, 1995. katalógus: 135.