22. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Sebesült katona, 1918
95

Scheiber Hugó (1873-1950)

Sebesült katona, 1918

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve jobbra fent (fordítottan) Scheiber Hugó 1918, jelezve középen lent: Scheiber H. 1918
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Reprodukálva: Haulisch Lenke: Scheiber Hugó, Serpent Kiadó, Budapest, 1995. katalógus: 135.