24. aukció
Péli Tamás (1948-1994) Segesvár, 1975
213

Péli Tamás (1948-1994)

Segesvár, 1975

Olaj, farost, 74,5x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: PT 1975
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft