63. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Sérült, 1960 körül
77

Tóth Menyhért (1904-1980)

Sérült, 1960 körül

Bronz, Magasság ¦ Height: 49 cm
Jelezve talapzaton: TM
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft