Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Miklós Gusztáv (1888-1967) Sérült madár, 1932
75

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Sérült madár, 1932

Bronz, 42x23,5x29 cm
Jelezve hátoldalon: g miklos 32