35. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Séta, 1924
147

Remsey Jenő (1885-1980)

Séta, 1924

Olaj, papírlemez, 24x28 cm
Jelezve balra lent: Remsey 1924
Kikiáltási ár: 180 000 Ft