59. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Séta a folyóparton
48

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Séta a folyóparton

Olaj, vászon, 79x64,5 cm
Jelezve balra lent: Zemplényi Tivadar
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft