58. aukció
Kmetty János (1889-1975) Séta a folyóparton, (Nagybánya) 1930 körül
65

Kmetty János (1889-1975)

Séta a folyóparton, (Nagybánya) 1930 körül

Olaj, vászon, 67x76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva: ¦ BÁV 85. árverés, 76. tétel