73. őszi aukció
Neogrády Antal tájkép
66

Neogrády Antal (1861-1942)

Séta a mezőn

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft