75. tavaszi aukció
Tipary Dezső, park
76

Tipary Dezső (1887-1964)

Séta a parkban, 1921

Olaj, vászon, 58,5 x 64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary Dezső 1921 M.Sz.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft