56. aukció (2017 október)
Monostori Moller Pál (1894-1978) Séta a parkban
17

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Séta a parkban

Olaj, vászon, 27x47 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori Moller
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft