55. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Séta a régi olasz városban (olasz kisvárosi utca), 1908-1910 között
106

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Séta a régi olasz városban (olasz kisvárosi utca), 1908-1910 között

Olaj, papír, 74,5x53 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Bedő Rudolf gyűjteményében
Reprodukálva:‣ Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Művészet, 1967. augusztus, 19. oldal (Na’Conxypani utca)‣ Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Az 1983-as kismonográfia átdolgozott és bővíte