16. aukció
Schadl János (1892-1944) Séta a tatai-tó partján, 1942
133

Schadl János (1892-1944)

Séta a tatai-tó partján, 1942

Olaj, vászon, 86x100 cm
Jelezve jobbra lent: Schadl 1942 VIII
Kikiáltási ár: 900 000 Ft