A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bálint Endre (1914-1986) Séta a temetőben, 1960
127

Bálint Endre (1914-1986)

Séta a temetőben, 1960

Olaj, fa, 32x200 cm
Jelezve a hátoldalon: Bálint Endre festőművész