14. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Séta az őszi erdőben, 1947
45

Boldizsár István (1897-1984)

Séta az őszi erdőben, 1947

Olaj, vászon, 78x62 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1947
Kikiáltási ár: 440 000 Ft