4. aukció
Markó Károly, Id. köre (19. század közepe) Séta Toszkán tájban
59

Markó Károly, Id. köre (19. század közepe)

Séta Toszkán tájban

Olaj, vászon, 75x93 cm
Kikiáltási ár: 900 000 Ft

Proveniencia: Károlyi – Andrássy gyűjtemény