36. aukció
Kmetty János (1889-1975) Sétálók Szentendrén
179

Kmetty János (1889-1975)

Sétálók Szentendrén

Olaj, vászon, 50,5x61,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft