23. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Sétány, 1928
3

Bornemisza Géza (1884-1966)

Sétány, 1928

Akvarell, papír, 19,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1928
Kikiáltási ár: 30 000 Ft