A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Batthyány Gyula (1887-1959) Sienai főtér, 1910-es évek közepe
4

Batthyány Gyula (1887-1959)

Sienai főtér, 1910-es évek közepe

Olaj, vászon, 69,5x99 cm
Jelezve középen lent: Batthyány