Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Síkkompozíció, 1928 körül
76

Kádár Béla (1877-1956)

Síkkompozíció, 1928 körül

Akvarell, tus, papír, 31x39 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla