29. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Síkok és színek, 1951
15

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Síkok és színek, 1951

Olaj, papír, 30,5x52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 951, Oeuvre jegyzék: 51/20
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft