33. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Sinthese, 1983
144

Konok Tamás (1930-2020)

Sinthese, 1983

Olaj, vászon, 60x80 cm
"Jelezve hátoldalon: Tamas Konok 17.R Chanoinesse Paris Konok 83/39. ""Sinthese"" 60x80 cm"
Kikiáltási ár: 700 000 Ft