42. Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Siófoki kikötő, 1956
10

Boldizsár István (1897-1984)

Siófoki kikötő, 1956

Olaj, vászon, 64x88 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1956 Siófok
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft