12. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Siófoki kikötő, 1958
195

Boldizsár István (1897-1984)

Siófoki kikötő, 1958

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1958 Siófok
Kikiáltási ár: 320 000 Ft