27. aukció
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Sivatagi táj, 1930
77

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Sivatagi táj, 1930

Olaj, papírlemez, 34x43 cm
Jelezve hátoldalon: Serie 1930 Sorszám 141 Sivatagi táj Afrika Mokry-Mészáros Dezső
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:-A Spirituális Művészek Szövetsége 15 éves jubiláris kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest,1939. március 5. – március 19. katalógus: 126. (Sivatag címen)