68. Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Skandináv mese
12

Bornemisza László (1910-1995)

Skandináv mese

Olaj, farost, 40 x 50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza
Jelezve hátoldalon: Bornemisza
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

78

Bornemisza László (1910-1995)

Mesebeli táj

Kikiáltási ár: 120 000 Ft