65. aukció (2020. december)
Neogrády László (1896-1962) Snowy Tátra
156

Neogrády László (1896-1962)

Snowy Tátra

Olaj, vászon, 101,5x151 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 4 000 000 Ft