74. Téli aukció
Farkasházy Miklós Ponte dei Sospiri, Sóhajok hídja, Velence
145

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Sóhajok hídja (Velence), 1937 körül

Pasztell, velúrpapír, 70 x 51 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Farkasházy Miklós emlékkiállítás. Belvárosi Aukciósház, Budapest, 1995. szeptember, (kat.: 22.)
¦ Farkasházy Miklós – Az utókor tisztelgése. Aulich Art Galéria, Budapest, 2005. november 21. – 2006. január 23. (kat. sz. n.)

REPRODUCED:
¦ Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Glória Kiadó – Cello Press, Budapest, 2005, 194.o. (82. kép)