Exkluzív téli ajánlat
Csernus Tibor (1927-2007) Soignée Couchée, 1980
55

Csernus Tibor (1927-2007)

Soignée Couchée, 1980

Olaj, vászon, 97 x 145,5 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1980

Proveniencia :
• külföldi magántulajdonban (1989)

• Artist choosing Artist. Artists’ Choice Museum,New York, 1985. május 28. – július 21.
• Csernus Tibor és Szabó Ákos festőművészek kiállít