46. aukció
Csók István (1865-1961) Sokác lány
15

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Olaj, fa, 30,5x20 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft