56. aukció (2017 október)
Csók István (1865-1961) Sokác lány
101

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Olaj, vászon, 62x53 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.P.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft