71. Aukció
Csók István (1865-1961) Sokác lány
126

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Olaj, fa, 32 x 23,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 85. Művészeti Képaukció, Budapest, 1991. szeptember, 28. tétel (Sokác kislány címmel)
¦ egykor Veszprémi Gyula műgyűjtő tulajdonában