61. aukció
Csók István (1865-1961) Sokác lányka
39

Csók István (1865-1961)

Sokác lányka

Olaj, fa, 32x23,5 cm
Jelezve balra lent: CSÓK I.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft