72. Tavaszi aukció
Csók István Mohács
162

Csók István (1865-1961)

Sokác lányok a Duna partján, 1905-1910 között

Olaj, vászon, 70 x 78 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft