41. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Somogyi táj
31

Basilides Barna (1903-1967)

Somogyi táj

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 260 000 - 400 000 Ft

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 23. árverés, 13. tétel