Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Az utolsó pillanat, 2022
43

Soós Nóra (1979)

Az utolsó pillanat, 2022

Vegyestechnika, vászon, Átmérő: 80 cm
Jelezve hátoldalon.