23. aukció
Váli Dezső (1942-) Sötét hónapok, 1982-1983
123

Váli Dezső (1942-)

Sötét hónapok, 1982-1983

Olaj, farost, 136x110 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D 82-83
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Oeuvre jegyzékszám: A/82/50

Proveniencia: korábban Földényi F. László tulajdonában

Kiállítva: I. Szegedi Táblaképfestészeti Biennálé, Szeged, 1983. július 24. – szeptember 18.