2. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Spanyol dámák, 1908
116

Herrer Cézár (1868-1919)

Spanyol dámák, 1908

Olaj, vászon, 40x32 cm
Jelezve balra lent: Herrer C. 1908
Kikiáltási ár: 180 000 Ft