19. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Spanyol hölgyek
179

Herrer Cézár (1868-1919)

Spanyol hölgyek

Olaj, karton, 29x32 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft