67. Aukció
Vaszary János Spanyol nő
25

Spanyol nő

Akvarell, papír, 32 x 52,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J VII/28
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft