71. Aukció
Vaszary János École de Paris
91

Spanyol táncosnő, 1930

Akvarell, papír, 37 x 46 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. Paris 1930
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft