70. Őszi Aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) Spanyol tengerpart, 1940
51

Martyn Ferenc (1899-1986)

Spanyol tengerpart, 1940

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve balra lent: Martyn
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1945
¦ In: Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Co. Hárs Éva, 1985, 306. oldal

¦ egykor dr. Frang Dezső (Pécs) tulajdonában

¦ Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Co. Hárs Éva, 1985, 306. oldal, 1945

21

Martyn Ferenc (1899-1986)

Strandon

Kikiáltási ár: 380 000 Ft