11. aukció
Vaszary János Spanyolország
30

Spanyol udvar

Olaj, fa, 13x24 cm
Jelezve középen lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

26

Viareggio-i terasz, 1926

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
135

Váza virággal

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
137

Varrónő, 1906

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
147

Pesaro-i balkonon, 1930

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
148

Pesaro-i balkonon, 1930

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
149

Miramar, 1927

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
155

Napsütötte rét, 1905

Kikiáltási ár: 6 800 000 Ft