33. aukció
Vén Emil (1902-1984) Spanyol virágok, 1976
32

Vén Emil (1902-1984)

Spanyol virágok, 1976

Olaj, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: Vén, Jelezve hátoldalon: Spanyol virágok 1976, 120x80 Vén Emil
Kikiáltási ár: 750 000 Ft